Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Dla pracownika

Informacje ogólne

Ludzie są najcenniejszym kapitałem każdej organizacji.

Zadaniem Lobo jest łączyć ludzi. Wyszukujemy pracowników, których kompetencje najlepiej spełniają oczekiwania pracodawcy, jak i wspieramy kandydatów w poszukiwaniu idealnej pracy.

Praca powinna dawać satysfakcję, godziwe wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Aby ją zdobyć należy przede wszystkim rozpoznać własne umiejętności, predyspozycje i określić kierunek, w którym chcemy podążać na ścieżce zawodowej. Lobo wspiera w podejmowaniu powyższych działań. Poznajemy kandydatów, badamy ich doświadczenie i rozpoznajemy predyspozycje do wykonywania określonych funkcji. Następnie odnajdujemy oferty pracy, których wymagania odpowiadają kompetencjom naszych kandydatów. Pomagamy w stworzeniu dobrego CV (także poprzez bezpośredni kontakt z kandydatem, np. w Centrum Integracji w Gdyni), przygotowujemy do rozmów i negocjacji z pracodawcą, służymy doświadczeniem i radą. Wspieramy również w podjęciu decyzji o zmianie pracy i wyborze kierunku rozwoju zawodowego.

Nasza agencja pracy łączy ludzi i to Wy jesteście dla nas najważniejsi. Każdy poznany kandydat jest dla nas cenny. Stale prowadzimy projekty, które niosą nowe możliwości. Praca w spedycji, praca w call center, produkcja i magazyn, specjalistyczne stanowiska IT, kadra zarządzająca i wiele innych ofert pracy czeka na Ciebie w Lobo. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy tymczasowej czy na stałe – razem z nami możesz rozwinąć skrzydła.