Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Ogłoszenia

Konsultant Call Center (oferta skierowana do studentów wieczorowych i zaocznych)

Warszawa

Poszukujemy kandydatów do pracy w najlepszych Warszawskich Call Centers!
Oferta skierowana przede wszystkim do studentów zaocznych i wieczorowych.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY
RÓŻNORODNE PROJEKTY MARKETINGOWE I SPRZEDAŻOWE
CIEKAWI LUDZIE I PRESTIŻOWI KLIENCI

KONSULTANT CALL CENTRE
Miejsce pracy: Warszawa (Centrum, Mokotów, Praga)
Nr ref.: KCC-WAW

OFERUJEMY:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy realizacji ciekawych projektów marketingowych i sprzedażowych
  • Praca w doskonałym i przyjaznym zespole młodych ludzi
  • Wybór dni i godzin pracy, dostosowany do Twoich możliwości
  • Wybór różnych lokalizacji w Warszawie (Mokotów, Praga, Centrum)
  • Praca dla prestiżowych Klientów z takich branż jak finanse i bankowość, telekomunikacja
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia. Średnie pensje od 1300 do 2300 zł brutto
  • Szkolenia i możliwość zdobywania nowych umiejętności
  • Ścieżkę kariery!

OCZEKUJEMY:
  • Chęci do pracy i zaangażowania
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności formułowania poprawnych stylistycznie wypowiedzi
  • Mile widziany status studenta lub ucznia
  • Niekaralności

TWOJE ZADANIA:
  • Kontakt telefoniczny z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi
  • Realizowanie projektów sprzedażowych lub marketingowych
  • Przeprowadzanie telefonicznych ankiet
  • Zdobywanie premii finansowych poprzez osiąganie dobrych wyników pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres:

rekrutacja@lobohr.pl

w temacie podając numer referencyjny: KCC-WAW

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."