Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Ogłoszenia

Przedstawiciel handlowy (dystrybucja produktów z Malezji)

Cała Polska

Nasz Klient, Polska firma zarejestrowana i operująca w Malezji poszukuje przedstawiciela zainteresowanego wprowadzeniem na rynek i wyłączną dystrybucja, naturalnych kosmetyków produkowanych w Malezji. 
Kosmetyki są zarejestrowane i dopuszczone do sprzedaży w UE. Klient posiada również atrakcyjna ofertę na półprodukty z kakao dla branży cukierniczej, jak i inne oferty lokalnych produktów. Oferta dotyczy także możliwości współpracy z firmami zainteresowanymi importem z Malezji i regionu SEA lub wprowadzeniem własnych produktów na rynek Malezyjski. 

Osoby i firmy zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV lub krótka informacja o firmie) na adres: 


rekrutacja@lobohr.pl 


w temacie podając numer referencyjny: Malezja/03/13

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. 

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: 

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."