Stanowisko: BACK-END .NET DEVELOPER z C#

Data publikacji: 2018-04-06

BACK-END .NET DEVELOPER z C#

Miejsce pracy: Olsztyn

Lobo HR poszukuje BACK-END .NET DEVELOPERA z C# dla jednej z pierwszych trójmiejskich firm technologicznych działających na rynku międzynarodowym.

Zadania:

  • Praca w dwóch projektach: tv hybrydowej, albo systemów transakcyjnych
  • Projekt platformy tv hybrydowej, dostarczanej do kilku europejskich operatorów tv, składającej się z VOD, obsługi set-top box, online"owego portalu TV i aplikacji mobilnych
  • Zadania back-end, dotyczą metadanych w systemie VOD
  • Projekt systemów transakcyjnych to rozwój i utrzymanie portali turystycznych oraz systemów rezerwacji wycieczek/eventów, zadania back-end i elementy front-endu

Wymagania:

  • Język programowania: C# (co najmniej 2 lata doświadczenia)
  • .NET, ASP.NET
  • SQL Server
  • Visual Studio 2013/2015
  • XML, XSD
  • REST, SOAP
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (CV w wersji angielskiej)
  • Metodologie: Agile, Scrum
  • Mile widziana znajomość: MongoDB, Jira, Confluence, Git, CSS, HTML, Javascript, Kanban

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną, zajęcia sportowe, MultiSport
  • Kursy i szkolenia m.in. Certyfikaty Microsoft, angielski
  • Stały dostęp do PluralSight
  • Elastyczne godziny pracy