Stanowisko: Doradca Klienta Salon Triumph

Data publikacji: 2021-11-24

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Salon Triumph

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w salonie sprzedaży.
  • Doradzanie klientom na podstawie znajomości asortymentu.
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Dbanie o wystrój salonu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane.
  • Komunikatywność.
  • Miła aparycja.
  • Pozytywne nastawienie do pracy w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju i nabycia doświadczenia w jednej z prestiżowych marek modowych.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Przyjazną atmosferę.