Stanowisko: R2R Accountant/General Ledger

Data publikacji: 2022-01-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

R2R Accountant/General Ledger

Miejsce pracy: Kraków, Opole, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Zamknięcia okresów księgowych.
  • Naliczanie rezerw.
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych.
  • Obsługa ewidencji środków trwałych.
  • Rozliczenia międzyokresowych kosztów.
  • Księgowanie faktur intercompany oraz uzgadnianie sald intercompany.
  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej.
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, preferowane w obszarze księgi głównej.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. dobrym.
  • Studia wyższe, najlepiej w obszarze Finansów i Rachunkowości.
  • Zdolności analityczne.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Zrozumienie standardów IFRS- mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych.