Stanowisko: Automatyk

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Sopot, Gdańsk, Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników PLC
  • Dobór elementów automatyki
  • Projektowanie nowych rozwiązań automatyki
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (automatyka, elektronika, elektryka)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość środowiska SEE Electrical
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji