Członkostwo w Future Manager Alliance

Co to jest FMA?

Future Manager Alliance to pierwsza globalna firma rekrutacyjna specjalizująca się w poszukiwaniu kadry kierowniczej. FMA to podmiot składający się z firm rekrutacyjnych będących współwłaścicielami, nie jest to jednak klub firm zgrupowanych według członkostwa.

W jaki sposób FMA może ci pomóc na całym świecie?

Jako wyłączny partner FMA w Polsce możemy świadczyć usługi rekrutacyjne dla firm zagranicznych, które chcą działać w Polsce, a także firm międzynarodowych, które chcą rozszerzyć działalność na inne kraje. Możemy zapewnić rozwiązania dla rozwoju międzynarodowego, łącząc Twoją firmę z naszymi partnerami rekrutacyjnymi z pięciu różnych kontynentów i ponad 35 krajów na całym świecie. Nasza międzynarodowa obecność pozwala nam znaleźć kandydatów na całym świecie. Oferujemy globalną usługę z lokalną wiedzą fachową; możemy być Twoim punktem kontaktowym w Stanach Zjednoczonych, Europie, Azji lub na Bliskim Wschodzie, z centrali w dowolnym miejscu na świecie, a także partnerem lokalnego działu HR.

Jak możemy pomóc lokalnie w Polsce?

Jako FMA Poland możemy zapewnić:

  • Usługi rekrutacyjne
  • Outsourcing pracowniczy
  • Konsulting związany z wejściem na polski rynek

1.Usługi rekrutacyjne świadczymy od 2010 r. Dzięki naszej działalności rekrutacyjnej pracodawcy otrzymują najlepszych kandydatów w najkrótszym możliwym czasie.

Realizujemy ten cel, wykorzystując najbardziej efektywne metody i technologie, fachową wiedzę na temat rynku pracy, doświadczenie i umiejętności naszych konsultantów. Poszukujemy kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze głównie poprzez bezpośrednie wyszukiwanie, zwane nieformalnie headhuntingiem. Metoda ta polega na bezpośrednim dotarciu do kandydatów. Dzięki tej technice nasi partnerzy otrzymują dostęp do nowej grupy kandydatów, którzy zwykle nie odpowiadają na oferty pracy publikowane w postaci ogłoszeń, są zazwyczaj aktywni zawodowo i zawsze spełniają wymagania określone z góry przez naszych partnerów.

Wysokie standardy zawodowe wymagają selekcji kandydatów, która zostanie poprzedzona testem kompetencji miękkich i twardych. Stosujemy różne metody, takie jak wywiad behawioralny, zadania, sesje assessment center.

Przedstawiamy naszym Partnerom wyłącznie zweryfikowanych kandydatów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i strategii biznesowych. Oszczędzamy czas. Proces rekrutacji realizujemy szybko i dokładnie dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych konsultantów oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii informatycznych. Nasi Partnerzy mają dostęp do oryginalnego i innowacyjnego systemu zarządzania projektami rekrutacyjnymi przez FMA Poland, który minimalizuje potrzebę korzystania z poczty elektronicznej i telefonu, a współpraca jest łatwa, jasna i bardzo skuteczna dla wszystkich stron.

Wypróbuj nasze wsparcie. Gwarantujemy, że staniesz się naszym zadowolonym Partnerem.

2. Outsourcing pracowniczy polega na delegowaniu do FMA Poland obowiązków związanych z zatrudnieniem i obsługą płac osób zatrudnionych przez naszych Partnerów lub świadczących usługi naszym Partnerom. Ten rodzaj współpracy zapewnia pracodawcom wiele korzyści, w tym:

  • Oszczędności wynikające z delegowania do FMA Polska zadań związanych z poszukiwaniem (opcjonalnie), usługami rekrutacyjnymi i płacowymi, co pozwala pracodawcy przenieść zasoby na wdrożenie kluczowych procesów biznesowych.
  • Wynagrodzenie na podstawie faktury VAT bez potrzeby tworzenia stanowiska pracy.
  • Odroczona płatność i uznanie zobowiązań pracodawców.
  • Profesjonalne usługi płacowe i przeniesienie odpowiedzialności za te zadania na FMA Poland.
  • Możliwość wypróbowania pracowników przed zatrudnieniem ich (Try & Hire).
  • Możliwość zastosowania elastycznych form zatrudnienia, takich jak umowa o pracę tymczasową, umowa zlecenia.
  • Elastyczne zwiększanie i zmniejszanie liczby pracowników, natychmiastowe uzupełnianie wakatów spowodowane urlopami, zwolnieniami, pracą sezonową itp.

3. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług konsultingowych dla międzynarodowych firm, które chcą założyć lub rozszerzyć działalność na rynku polskim. Nasze wytyczne oparte są na naszym doświadczeniu przedsiębiorczym w Polsce i doświadczeniu naszych klientów; są praktyczne i konkretne, wolne od nierealnych lub kosztownych teorii. Pomoc prawna, analiza rynku pracy i identyfikacja partnera to najczęściej wymagana usługa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, uzyskania szczegółowych informacji i znalezienia odpowiedzi na wszystkie pytania. Jesteśmy również dumni z tego, że możemy dostarczyć wiele doskonałych rekomendacji od naszych klientów w oparciu o wieloletnią praktykę.

Obecnie jesteśmy obecni w ponad 30 krajach.