Agencja pośrednictwa pracy - Lobo HR

Poszukiwanie pracy jest sytuacją trudną i bardzo stresującą dla wielu osób. Często Kandydaci pojawiający się w Lobo HR podkreślają, że dopiero po rozmowie z naszym konsultantem, zaczęli szukać pracy świadomie i z dobrym planem na to, jak ją zdobyć. Lobo HR świadczy usługi doradztwa personalnego i Kandydaci zarejestrowani w naszej bazie mogą liczyć na fachowe wsparcie i opiekę na każdym etapie procesu rekrutacyjnego Lobo, w którym biorą udział. Konsultant po weryfikacji aplikacji Kandydata, pomoże sporządzić profesjonalne CV, przeanalizować oferty adekwatne do kompetencji Kandydata, doradzi jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, odkryje słabe i mocne strony przyszłego Pracownika i przeprowadzi przez cały proces, aż do momentu rozpoczęcia nowej pracy, a często i zakończenia okresu próbnego.

Zadowolenie Naszych Kandydatów, to najlepsze referencje:

P.S. Porównując do innych rekruterów, z którymi miałem okazję korespondować bądź rozmawiać i którzy też są zainteresowani moja kandydaturą, chciałbym zaznaczyć, że jakość wykonywanych przez Panią obowiązków jest na najwyższym poziomie. Kontakt jest szybki, informacje odnośnie spotkań szczegółowo i konkretnie udzielone. Nie wspominając już o przypomnieniach terminów spotkań. Klasa :).
Marcin M, Inżynier Budowy

Szukałam pracy przez ponad pół roku, dopiero po spotkaniu z konsultantem Lobo, zdałam sobie sprawę z tego, że przychodziłam na rozmowy rekrutacyjne nieprzygotowana i tak właśnie odbierał mnie potencjalny Pracodawca.
Gabriela, Referent Księgowy

Konsultantka Lobo HR pomogła mi znaleźć pracę w ciągu 3 tygodni, wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zachęcam do współpracy z firmą.

Karolina, Asystentka Zarządu

Wysyłałem setki CV, ale telefon milczał. Nie wiedziałem, że było ono chaotyczne i zamiast zachęcić Pracodawcę, odstraszało go. Rekruter w Lobo podpowiedział mi jak napisać dobre CV, co zmienić, co rozszerzyć i po tygodniu byłem umówiony na pierwszą rozmowę rekrutacyjną. Polecam firmę!

Dariusz, Przedstawiciel Handlowy

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Ania, Specjalista ze znajomością j. niemieckiego.

Pani Oliwio, bardzo dziękuję za informację na ten temat, aż się nie spodziewałem takiego zaangażowania z Pani strony 🙂 w takim razie czekam na wieści. Dziękuję jeszcze raz i miłego dnia!

Michał, Ruby Developer

Z Lobo HR zmieniłem pracę na lepszą 😉

Adrian, Inżynier Procesu