Agencja pośrednictwa pracy - Lobo HR

Poszukiwanie pracy jest sytuacją trudną i bardzo stresującą dla wielu osób. Często Kandydaci pojawiający się w Lobo HR podkreślają, że dopiero po rozmowie z naszym konsultantem, zaczęli szukać pracy świadomie i z dobrym planem na to, jak ją zdobyć.
Lobo HR świadczy usługi doradztwa personalnego i Kandydaci zarejestrowani w naszej bazie mogą liczyć na fachowe wsparcie i opiekę na każdym etapie procesu rekrutacyjnego Lobo, w którym biorą udział. CV kandydatów przechowywane jest w nowoczesnym systemie rekrutacyjnym Element, dzięki któremu rekruterzy szybko odnajdują właściwych kandydatów.
Konsultant po weryfikacji aplikacji Kandydata, pomoże sporządzić profesjonalne CV, przeanalizować oferty adekwatne do kompetencji Kandydata, doradzi jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, odkryje słabe i mocne strony przyszłego Pracownika i przeprowadzi przez cały proces, aż do momentu rozpoczęcia nowej pracy, a często i zakończenia okresu próbnego.

Zadowolenie Naszych Kandydatów, to najlepsze referencje:

P.S. Porównując do innych rekruterów, z którymi miałem okazję korespondować bądź rozmawiać i którzy też są zainteresowani moja kandydaturą, chciałbym zaznaczyć, że jakość wykonywanych przez Panią obowiązków jest na najwyższym poziomie. Kontakt jest szybki, informacje odnośnie spotkań szczegółowo i konkretnie udzielone. Nie wspominając już o przypomnieniach terminów spotkań. Klasa :).
Marcin M, Inżynier Budowy

Szukałam pracy przez ponad pół roku, dopiero po spotkaniu z konsultantem Lobo, zdałam sobie sprawę z tego, że przychodziłam na rozmowy rekrutacyjne nieprzygotowana i tak właśnie odbierał mnie potencjalny Pracodawca.
Gabriela, Referent Księgowy

Konsultantka Lobo HR pomogła mi znaleźć pracę w ciągu 3 tygodni, wszystko przebiegało bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zachęcam do współpracy z firmą.

Karolina, Asystentka Zarządu

Wysyłałem setki CV, ale telefon milczał. Nie wiedziałem, że było ono chaotyczne i zamiast zachęcić Pracodawcę, odstraszało go. Rekruter w Lobo podpowiedział mi jak napisać dobre CV, co zmienić, co rozszerzyć i po tygodniu byłem umówiony na pierwszą rozmowę rekrutacyjną. Polecam firmę!

Dariusz, Przedstawiciel Handlowy

Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam.

Ania, Specjalista ze znajomością j. niemieckiego.

Pani Oliwio, bardzo dziękuję za informację na ten temat, aż się nie spodziewałem takiego zaangażowania z Pani strony 🙂 w takim razie czekam na wieści. Dziękuję jeszcze raz i miłego dnia!

Michał, Ruby Developer

Z Lobo HR zmieniłem pracę na lepszą 😉

Adrian, Inżynier Procesu