Stanowisko: Inżynier Jakości

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Lębork, Wejherowo

Zakres obowiązków:

  • planowanie i zarządzanie jakością procesu
  • wprowadzanie procedur kontroli jakości
  • monitorowanie postępów jakości w ramach projektu
  • analiza problemów związanych z jakością produktu (reklamacje klienta)
  • opracowywanie działań korygujących  po audytach

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min.2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości narzędzi systemowych z obszaru zapewnienia i kontroli jakości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • rozwój zawodowy i merytoryczny wspierany szkoleniami