Stanowisko: iOS Developer

Data publikacji: 2018-12-14

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

iOS Developer

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

„Dołącz do nas, aby projektować i kodować  innowacyjne aplikacje mobilne dla wysokiej klasy klientów biznesowych, w tym najnowocześniejszy program do planowania wydarzeń, osobisty asystent zdrowia oparty na zaawansowanych zastrzeżonych technologiach sztucznej inteligencji / uczenia maszynowego, który zostanie uruchomiony na rynku amerykańskim.”

Wymagania:

✔ Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z iOS.

✔Biegłe posługiwanie się Swift / Objective-C.

✔Wyższe wykształcenie techniczne.

✔ Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

✔Znajomość wzorców i wytycznych dotyczących projektowania aplikacji.

✔ Doświadczenie w rozwijaniu platform mobilnych.

✔ Umiejętność korzystania z IDE (np. IntelliJ IDEA), systemu kontroli wersji (w tym git).

✔ Praktyczna znajomość architektury zorientowanej na usługi.

✔Otwartość na wyzwania technologiczne, umiejętność rozwiązywania problemów inżynierskich, chęć testowania nowych rozwiązań technicznych.

✔ Umiejętność skutecznej komunikacji z projektantami, grafikami i innymi pracownikami.

Oferujemy:

✔ Umowę o pracę/ B2B.

✔ Pracę w płaskiej strukturze organizacyjnej.

✔ Praca w zespole z doświadczonymi inżynierami z Doliny Krzemowej.

✔ Rozwój w dynamicznej atmosferze wśród innych tech-entuzjastów: wyjazdy na konferencje, warsztaty tematyczne.

✔ Możliwość przewodzenia kluczowymi aspektami projektów.

✔ Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (do 35% czasu pracy).

✔ Finansowanie dokształcania językowego podczas prywatnych lekcji.