Stanowisko: Kompletowanie zamówień – praca dla studentów

Data publikacji: 2017-09-27

Kompletowanie zamówień – praca dla studentów

Miejsce pracy: Gdynia

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się hurtowni z zabawkami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Chęć do pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Status ucznia lub studenta.

Oferujemy:

  • Pracę dla studentów na pełen etat.
  • Zmiany od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00/8:00-15:00/16:00
  • Stawkę godzinową w wysokości 13 zł brutto
  • Pracę do końca roku z możliwością przedłużenia współpracy z najlepszymi pracownikami.
  • Miła atmosfera w młodym zespole.
=> 10087

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień – paczki małogabarytowe, lekkie (zabawki).