Lobo HR z wykładem dla studentów Uniwersytetu Śląskiego

O tym, że jak się uczyć, to najlepiej od praktyków, wie każdy. Doskonale wiedzą o tym także studenci Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a ich frekwencja na ostatnich zajęciach przerosła najśmielsze oczekiwania.

Warsztat „Rekrutacja i selekcja pracowników – badanie kompetencji, dobór narzędzi” poprowadziła Sylwia Chwastyk- Kolasa- Dyrektor Operacyjny Lobo HR.

Osób zainteresowanych udziałem w zajęciach było więcej niż miejsc na ogromnej sali i pomimo szczerych chęci organizatorów, nie udało się pomieścić wszystkich. Sylwia spędziła z młodzieżą niemal 6 godzin, a i tak trudno było zajęcia zakończyć. Pytań studentów wciąż przybywało.

Na koniec spotkania w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, do licznych studentów Psychologii, ZZL i Informatyki, Sylwia powiedziała: „Kochani, przekażcie tym, którzy musieli zostać już na korytarzach, że ja dla nich tu jeszcze wrócę”. To zdanie wzbudziło gorący aplauz i owację na stojąco.

Drodzy Studenci – potwierdzamy – jeśli możemy wesprzeć Was Naszą wiedzą i doświadczeniem- przychodźcie, dzwońcie, kontaktujcie się śmiało: katowice@lobohr.pl !