Od Praktykanta do Konsultanta

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu wewnętrznego Lobo- Od Praktykanta do Konsultanta. 

Z przyjemnością przywitaliśmy w oddziale Lobo- Katowice pięciu wspaniałych, zdolnych i ambitnych Praktykantów, którzy zostali wybrani spośród niemal 200 zgłoszeń, po wcześniejszym 3- etapowym procesie selekcji, zakończonym centrum oceny AC/ DC. 

Nasi nowi Koledzy i Koleżanki, podczas 6 tygodniowych praktyk będą zdobywać wiedzę o procesach rekrutacyjnych, uczyć się poszukiwania Kandydatów, analizy CV, selekcji zgodnej z ustalonym profilem. Będą uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych, analizować wyniki badań zaawansowanymi narzędzia do badania kompetencji. Mają okazję zobaczyć pracę rekruterów od podstaw i poczuć jak funkcjonuje agencja rekrutacyjna. Po 6 tygodniach szkolenia, na najwytrwalszych czekają staże zawodowe, których finałem są umowy o pracę w Lobo HR!

Agato, Urszulo, Marto, Damianie i Filipie- jesteście najlepszymi z najlepszych! Witajcie w Lobo! Życzymy Wam owocnych praktyk! Jesteśmy przekonani, że Lobo HR dostarczy Wam nie tylko ogrom praktycznej wiedzy, ale i dużo dobrej zabawy! 

Powodzenia!