Stanowisko: PHP Developer

Data publikacji: 2021-07-26

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie kompleksowych projektów wdrożeniowych dla klientów biznesowych opartych na platformie SugarCRM (Commercial Open Source)
  • Tworzenie nowych i rozwijanie obecnych projektów

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka PHP (z naciskiem na OOP), JavaScript (jQuery) i SQL (MySQL)
  • Praktyczna znajomość modelu MVC i frameworków języka PHP
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz metodyk testowania
  • Umiejętność rozwoju oprogramowania na podstawie istniejących założeń architektonicznych
  • Mile widziane będzie doświadczenie w implementacji systemów informatycznych oraz we wdrażaniu systemu SugarCRM i/lub SuiteCRM

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w kreatywnym, małym zespole
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Branie udziału w tworzeniu innowacyjnych i ambitnych projektów
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej
  • Zatrudnienie B2B lub umowę o pracę dla najlepszych kandydatów
  • Przyjazna, luźna atmosfera
  • Długotrwałe projekty