Stanowisko: Praca biurowa

Data publikacji: 2017-09-05

Praca biurowa

Miejsce pracy: Warszawa

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Dla naszego klienta poszukujemy osób do pomocy w biurze.

WYMAGANIA:

• Mile widziany status studenta
• Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
• Znajomość obsługi komputera
• Łatwość uczenia się nowych programów
• Zaangażowanie w realizacji postawionych celów
• Wysoka kultura osobista
• Punktualność

OFERUJEMY:

• Praca w oparciu o umowę zlecenie do 31.10. 2017 ( z możliwością przedłużenia współpracy)
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 13 zł/ h brutto (okres szkolenia ok. 3 tyg. Później 14zł/h brutto)
• Dogodna lokalizacja – Warszawa, al. Jerozolimskie

ZADANIA:

• Obsługa wiadomości mailowych
• Wprowadzanie zamówień do systemu
• Czynności pomocnicze w biurze
• Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących