Stanowisko: Praca biurowa

Data publikacji: 2017-09-01

Praca biurowa

Miejsce pracy: Warszawa

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Dla naszego klienta – firmy prawniczej oferującej kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych – poszukujemy osób do pomocy w biurze.

WYMAGANIA:
• Mile widziany status studenta
• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 10 -18
• Zaangażowanie
• Wysoka kultura osobista
• Punktualność

OFERUJEMY:
• Praca w oparciu o umowę zlecenie do 31.10. 2017 ( z możliwością przedłużenia współpracy)
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 15 zł/h brutto
• Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika
• Dogodna lokalizacja – Mokotów ul. Domaniewska

ZADANIA:
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
• Skanowanie dokumentów
• Wpisywanie korespondencji w książkę nadawczą
• Kopertowanie i etykietowanie korespondencji