Pracowity styczeń w Lobo HR

Za nami pracowity styczeń. Okres podsumowania roku 2018 – dobrego roku w rozwoju świadomego Lobo. Moment przedstawienia Strategii Rozwoju Lobo HR na rok 2019. Miesiąc przeprowadzenia Ocen Pracowniczych – podwyżek, awansów i wielu momentów skłaniających do analiz, przemyśleń, wniosków, ale i serdecznych gratulacji. 

Za nami dobry i pracowity rok. Pełen wyzwań i wielu sukcesów. Rok realizacji założeń budżetowych (99,166 % założonego celu finansowego ), rok bardzo dynamicznego rozwoju oddziału w Katowicach (138, 66 % realizacji celu), rok stabilnego funkcjonowania zespołu Gdyni (100, 33% realizacji założeń). Rok bardzo dynamiczny, który nauczył nas szybkiej i dojrzałej reakcji na wiele scenariuszy, które współtworzył rynek pracy. 

Dziękujemy wszystkim pracownikom Lobo, którzy każdego dnia przyczyniali się i przyczyniają do wszystkich naszych wielkich i drobnych sukcesów! Nie byłoby Lobo, gdyby nie było Was, Waszego zaangażowania i Waszych świetnych pomysłów!

Przed nami ambitne plany przekraczania celów w 2019 r. Pierwsze sukcesy już za nami! W piątek Webinar podsumowujący świetny styczeń 2019 w Lobo 😉 Nie zdradzamy szczegółów, powiemy tylko jedno: mamy wiatr w żaglach – czy jak kto woli- pod nartami 🙂 Powodzenia w Lutym!