Stanowisko: Pracownik sklepu z pamiątkami

Data publikacji: 2019-02-18

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik sklepu z pamiątkami

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Praca polega na aktywnej sprzedaży produktów i gadżetów;
  • Profesjonalnej obsłudze klienta zgodnie ze standardami firmy;
  • Obsłudze systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego;.

Wymagania:

  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy;
  • Kultura osobista;
  • Uczciwość oraz odpowiedzialność;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;
  • Elastyczny harmonogram pracy dostosowany do godzin otwarcia obiektu;
  • Darmowy system szkoleń.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach;
  • Umiejętność rozwiązywania sporów.