Stanowisko: Programista relacyjnych baz danych

Data publikacji: 2021-09-02

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista relacyjnych baz danych

Miejsce pracy: wielkopolskie, dolnośląskie, mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Budowa rozwiązań informatycznych i prace programistyczne przy rozwoju oprogramowania,
  • Realizacją rozwiązań opartych na relacyjnych bazach danych,
  • Proponowanie usprawnień w budowanych rozwiązaniach,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Współpraca w zespole programistów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu baz danych,
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych bazy danych (umiejętność programowania w języku PL/SQL),
  • Umiejętność analizy i modyfikacji istniejącego kodu programu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Dogodna forma zatrudnienia UoP/B2B,
  • Pracę w 100% zdalną, wizyta raz w miesiącu w biurze (firma opłaca hotel + przejazd z dowolnego miejsca do biura do Gdyni),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • W przypadku B2B – płatny urlop i zwolnienie chorobowe,
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:00 a 9:00.