Stanowisko: Python ML/AI Developer

Data publikacji: 2021-04-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Python ML/AI Developer

Miejsce pracy: Wrocław, Gdańsk, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zadania polegające na projektowaniu i implementacji funkcjonalności opartych o algorytmy Computer Vision oraz Deep Learning,
  • W projekcie wykorzystujemy fizyczne maszyny o bardzo wysokiej mocy obliczeniowej z procesorami GPU Nvidia Tesla i podobnymi,
  • Dodatkowo istnieje możliwość udziału w rozwoju systemu rekomendacji treści TV/VOD, narzędzia do prognozowania rynków i innych ciekawych projektach.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python 3,
  • Znajomość zagadnień z obszaru Machine Learning i Sztucznej Inteligencji,
  • Doświadczenie w pracy z biblioteką TensorFlow,
  • Doświadczenie w pracy z analizą obrazu,
  • Znajomość systemu Linux,
  • Znajomość wzorców projektowych i zamiłowanie do czystego kodu,
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Budżet około 12 000 – 16 000 (B2B),
  • Pracę przy jednym projekcie, gdzie będziesz miał wpływ na rozwiązania technologiczne i tworzenie kodu „od zera’,
  • Środowisko pracy dbające o standardy developmentu (code review, deployment, wsparcie Architekta, automatyzacja testów),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę 100% zdalną lub w trybie hybrydowym (biuro w Gdańsku),
  • Bogaty Pakiet Benefitów Pozapłacowych (możliwość korzystania z platformy Pluralsight, szkolenia wewnętrzne, prywatna opieka medyczna, MultiSport.