Rotacja Managerów – nowy projekt Lobo HR

Przywódcy rozwijają się, poznając, kim są i co cenią, uświadamiając sobie słabe punkty, które mogłyby pokrzyżować ich plany, pielęgnując nawyk nieustannej autorefleksji i uczenia się” – Chris Lowney.

Lobo HR ma genialnych przywódców! Prawdziwi liderzy, za którymi idą tłumy 🙂 Mądrzy szefowie, pełni energii, entuzjazmu i wiedzy. Oto Managerowie Lobo pakują walizki i wyruszają w Polskę. Lobo HR rozpoczyna cykl diagnostyczno-szkoleniowy, kryptonim – „Rotacja Managerów”.

Co kwartał, na dwa dni Managerowie Lobo zamieniają się oddziałami. Ustalonego dnia, z samego rana wszyscy meldują się w oddziale na co dzień zarządzanym przez innego managera. „Nowy szef” spędza w goszczącym go oddziale dwa dni, podczas których w jego oddziale zarządza inny „nowy szef”.

Program przyjęty został z dużym entuzjazmem. Podczas losowania na żywo emocje w Lobo sięgnęły zenitu. We wszystkich oddziałach pracownicy w napięciu oczekiwali aż z „komory losującej” zostanie wyciągnięta kula z nazwą ich oddziału, a następnie druga – z imieniem Managera, który niebawem przez dwa dni będzie ich „nowym szefem”. Stało się! Wszystkie losy były wygrane 🙂 Managerowie już pakują walizki. Niebawem w drogę ruszą Branch Managerowie – Martyna Lempert, Julia Włosowicz i Igor Lewandowski, ale tej przyjemności nie odmówili sobie również Sylwia Chwastyk- Kolasa, Dyrektor Operacyjny Lobo HR i Maciej Michalewski, Prezes Zarządu.

Podobno we wszystkich oddziałach już czekają i… sprzątają 🙂