Stanowisko: Software Tester

Data publikacji: 2022-01-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną nr. 7502 , która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Software Tester

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów,
  • Weryfikacja i walidacja oprogramowania,
  • Przeprowadzanie testów różnymi technikami,
  • Wykrywanie nieprawidłowości,
  • Raportowanie błędów,
  • Opracowywanie dokumentacji procesu testowania

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie jako tester automatyczny,
  • Znajomość Selenium,
  • Znajomość Test cases,
  • Znajomość języków programowania Java i Python,
  • Znajomość zasad wytwarzania oprogramowania CI/CD,
  • Znajomość języka angielskiego,

Mile widziane:

  • Znajomość C#,
  • Znajomość oprogramowania .NET.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Budżet szkoleniowy- 2 000 zł
  • Praca w pełni zdalna lub praca hybrydowa,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie Nationale Nederlanden,
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed.