Stanowisko: SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Data publikacji: 2020-11-18

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

– bieżąca obsługa Klienta w kanale nowoczesnym
– wprowadzanie zamówień do systemu oraz koordynacja ich realizacji
– przygotowywanie ofert oraz cenników
– współpraca z przedstawicielami handlowymi
– opracowywanie planów sprzedaży
– nadzór nad realizacją postanowień kontraktów handlowych

Wymagania:

– wykształcenie wyższe
– doświadczenie zawodowe min 2 lata
– zdolność analizy danych
-biegła obsługa komputera (Excel, doświadczenie w pracy z systemem klasy
ERP będzie dodatkowym atutem)
  -zaangażowanie i samodzielność w działaniu
-umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

Oferujemy:

– dobre warunki finansowe
– pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Poznaniu
– opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe