Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Data publikacji: 2021-01-05

Jesteśmy firmą, w której "rozwój " to nie jest tylko slogan reklamowy, a 95,8 % Naszych Pracowników mówi; "Lubię firmę, w której pracuję".

Obecnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

– całościowa realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie ze standardami firmy
– pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych współpracą w zakresie usługi rekrutacji i selekcji
Pracowników
– realizacja wyznaczonych celów stanowiskowych- sprzedażowych i rekrutacyjnych
– udział w inicjatywach wewnętrznych firmy- współpraca z instytucjami rynku pracy, Polskim Forum
HR, Uczelniami Wyższymi
– dbanie o rozwój i pozytywny wizerunek zewnętrzny Lobo HR

Wymagania:

– minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacyjnym, wyniesione z agencji rekrutacyjnej lub agencji pracy tymczasowej

– doświadczenie i sukcesy w obszarze sprzedaży usług dla klienta biznesowego

– praktyczna znajomość narzędzi i metod rekrutacyjnych

– kompetencje sprzedażowe i nastawienie na realizację celów

– znajomość j. angielskiego- będzie dodatkowym atutem

– pozytywne nastawienie do pracy zespołowej

Co możemy zaoferować Tobie?:

– pracę w firmie rozpoznawalnej na rynku i świadomie zarządzanej

– stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę

– atrakcyjne wynagrodzenie- kwota podstawowa, system prowizji rozliczanych w ujęciu miesięcznym, dodatkowe premie kwartalne

– benefity: prywatna opieka medyczna Enel- Med, Karta Multisport, kwartalne zaproszenia Day Spa VIP, bony podarunkowe, kupony rabatowe, bilety do kina/ teatru, inne

– pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych ( szkolenia w Polskim Forum HR)

– jasna ścieżka kariery zawodowej, sprecyzowane możliwości awansu i rozwoju zawodowego

– przyjazna atmosfera pracy, w zespole, który lubi to co robi J