Sylwia Chwastyk-Kolasa w Lobo HR!

Sylwia Chwastyk-Kolasa jest dla wielu z nas osobą, która nie będzie wymagać żadnego przedstawienia. Dla tych, którym to nazwisko jeszcze nie przywodzi na myśl jednego z najbardziej cenionych i doświadczonych profesjonalistów na rynku, wystarczy jedynie wspomnieć o posiadanych przez Sylwię kompetencjach. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży HR, skrupulatnie zdobywane zarówno w mniejszych firmach, jak i oddziałach międzynarodowych korporacji. Gdy dołączymy do tego niesamowicie rozległy zakres wiedzy, świetne wyczucie biznesowe a przede wszystkim niekończące się pokłady pozytywnej energii, którą zaraża innych i motywuje do coraz to lepszego działania, otrzymamy specjalistę, dzięki któremu spełnianie założonych celów strategicznych stanie się znacznie łatwiejsze.

Głównym stanowiskiem, które będzie zajmowane przez Sylwię, jest rola Dyrektora Operacyjnego Lobo HR. Zostało ono stworzone specjalnie z myślą o umożliwieniu Sylwii aktywnego wsparcia podczas procesu ciągłego wzrostu firmy i w ten sposób pozwoli na przekazanie w jej ręce częściowej odpowiedzialności za ten rozwój. To właśnie z Sylwią bezpośrednią współpracę nawiążą Branch Managerowie ze wszystkich miast, w których swoją obecność zaznaczyło Lobo HR. Sukces organizowanych szkoleń w ramach platform Akademia Rekrutera i Akademia Managera, będzie również wynikiem ciężkiej pracy i umiejętności naszego nowego dyrektora operacyjnego. Do jej obowiązków będą należeć także codzienne wsparcie działań sprzedażowych, wdrażanie dobrych praktyk i wreszcie tworzenie kolejnych oddziałów Lobo HR. Jesteśmy pewni, że jej bogate doświadczenie z zakresu SSC/BPO, okaże się kluczowym elementem do udanego wejścia na ten rynek. Przy okazji, Sylwia będzie odpowiedzialna za budowę naszych struktur w Katowicach i Krakowie.

Poszerzenie kadry Lobo HR o osobę z takimi kompetencjami popartymi wieloletnim doświadczeniem jest ważnym wydarzeniem w historii firmy. Jako organizacja jesteśmy pewni, że wiedza, energia i przede wszystkim umiejętności, jakimi dysponuje Sylwia, dadzą wszystkim pracownikom pozytywny impuls do działania i już w najbliższej przyszłości będziemy świadkami zmian, które zostały zapoczątkowane wraz z dniem zatrudnienia takiego specjalisty.
Sylwia, gratulujemy i witamy w Lobo HR!