Wczytywanie strony

Lobo - agencja pracy

zadzwoń na +48 58 58 58 566 lub

Wyślij swoje CV on-line

Dla pracodawcy

Try & Hire

Aby pracodawca mógł bez obaw podejmować decyzje o zatrudnianiu, proponujemy rozwiązanie „Try&Hire”. Polega ono na wynajęciu od agencji pracy pracownika na okres próbny, po którym pracownik może zostać zatrudniony bezpośrednio przez Klienta. Tym sposobem pracodawca uzyskuje czas na weryfikację faktycznych kompetencji pracownika bez konieczności zawierania z nim jakiejkolwiek umowy.

Powyższe rozwiązanie rekomendujemy m.in. tym Klientom, którzy chcąc powiększyć personel nie mają w pełni zabezpieczonych kosztów zatrudnienia, a także pracodawcom, którzy zamierzają zweryfikować przydatność pracownika przed zawarciem z nim kontraktu. W ten sposób pracodawca minimalizuje ryzyko podjęcia współpracy z niewłaściwym kandydatem oraz ma możliwość bliższego poznania pracownika przed podjęciem odpowiedzialności związanej z długoterminowym zatrudnieniem.

Try & Hire może dotyczyć zarówno kandydata zaproponowanego przez Lobo jak też osoby, którą wskazuje Klient. Warunki, na jakich dojdzie do współpracy nie są ograniczone szczególnymi przepisami i podlegają negocjacjom, w których biorą udział kandydat i pracodawca, a także Lobo, które może przyjąć rolę pośrednika w rozmowach.