Stanowisko: Administrator baz danych

Data publikacji: 2022-01-18

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator baz danych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie bazami danych: głównie MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle,
  • Utrzymanie środowiska bazodanowego,
  • Aktywne monitorowanie systemów bazodanowych i podejmowanie czynności zapobiegających awariom,
  • Backup & Restore,
  • Dokumentacja pracy własnej.

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (administrator baz danych Oracle, MS SQL: MySQL, PostgreSQL),
  • Dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux,
  • Dobrej znajomości z zagadnieniem baz danych,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziani studenci ostatniego roku kierunków informatyczno-technicznych.

Oferujemy:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna, spotkania integracyjne),
  • Praca w modelu hybrydowym.