Stanowisko: Administrator baz danych / systemów IT

Data publikacji: 2021-10-25

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator baz danych / systemów IT

Miejsce pracy: Kraków, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektowaniu systemów IT,
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów, wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Utrzymanie środowiska bazodanowego,
  • Backup & Restore,
  • Wsparcie dla administratorów systemów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • ​Znajomość OS Linux,
  • Znajomość zagadnień bazy danych , zapytania SQL,
  • Znajomość zagadnień sieci, systemy operacyjne,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe z obszaru IT lub w trakcie studiów,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Praca w firmie będącej  liderem w dziedzinie tworzenie oprogramowania dla bankowości,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.