Stanowisko: Administrator Systemów Bilingowych

Data publikacji: 2018-10-29

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy do długofalowej współpracy Kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemów Bilingowych

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie modułami systemu bilingowego, w tym konfiguracja o wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem systemu (w dużej mierze wykorzystywany PL/SQL).
  • Migracja danych do systemu bilingowego z systemów zewnętrznych.
  • Rozwój i wykorzystywanie API (PL/SQL, REST) do masowych zmian w systemie bilingowym.
  • Przygotowanie raportów, sprawozdań i rozliczeń z systemów bilingowych.
  • Udział w procesach  masowych w zakresie taryfikacji i fakturowania klienta.
  • Udział w projektach informatycznych związanych z wdrażaniem nowych modułów/funkcjonalności systemu bilingowego lub systemów powiązanych z systemem bilingowym.
  • Rozwijanie funkcjonalności systemu bilingowego.
  • Weryfikacja zgodności działania systemu bilingowego z wymaganiami (procedury kontrolne poprawności procesów bilingowych).

Wymagania:

  • Dobra znajomość SQL (preferowany PL-SQL).
  • Mile widziana podstawowa znajomość JSON, ElasticSearch, XML.
  • Zdolności analityczne.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży.
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.
  • Nowoczesne biuro.
  • Dodatek jakościowy do wynagrodzenia.