Stanowisko: Administrator Systemów Linux

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemów Linux

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi,
  • Monitorować stan systemów informatycznych,
  • Rozwiązywać problemy napływające do działu,
  • Optymalizować procesy oraz i rozwijać aplikacje,
  • Projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną,
  • Mieć przestrzeń na swoje pomysły i rozwiązania!

Wymagania:

  • Masz min. 1 rok doświadczenia w administrowaniu systemami Linux,
  • Znasz narzędzia systemowe oraz potrafisz je wykorzystać do monitorowania, konfiguracji oraz optymalizacji parametrów pracy,
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami do monitoringu:  Nagios, Grafana/Graphite,
  • Potrafisz administrować serwerami HTTP, SMTP, IMAP, Postfix, FTP, DNS,
  • Masz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem: Apache, Nginx, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchebase, Openstack, GIT, LXC,  KVM,
  • Potrafisz tworzyć skrypty w Bash/Python/Perl,
  • Znasz zagadnienia sieciowe związane z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu (OSPF/BGP4).

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych,
  • Udział w budowaniu wartości Firmy,
  • Profesjonalny proces wdrożenia,
  • Stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń,
  • Elastyczną formę i godziny współpracy,
  • Pakiet benefitów pracowniczych.