Stanowisko: Analityk Biznesowy

Data publikacji: 2020-01-15

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie planów finansowych;
  • Przygotowywanie celów finansowych dla poszczególnych działów;
  • Przygotowywanie prognoz finansowych;
  • Monitorowanie wyników finansowych;
  • Monitorowanie systemu KPI dla działów;
  • Przygotowanie i wdrażanie narzędzi do analizy.

Wymagania:

  • Minimum trzy lata na analogicznym stanowisku w międzynarodowym środowisku;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • Wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  • Pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Codzienną prace pełna wyzwań;
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;
  • Szkolenia branżowe;
  • Pracę w dynamicznym zespole.