Stanowisko: Analityk Procesowy

Data publikacji: 2019-10-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Procesowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja procesów, które można zautomatyzować za pomocą technologii Robotic Process Automation
  • Udział w projektach RPA w ramach międzynarodowej Grupy
  • Przygotowywanie i dostarczanie wymagań dla Programistów
  • Identyfikacja zakresu procesów automatyzacji
  • Zapewnianie płynnego wdrażania projektu

Wymagania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowe umiejętności zarządzania projektami
  • Doświadczenie z projektami automatyzacji procesów (przy użyciu RPA, VBA, SAP Scripting, BPMS, Google Suite, SharePoint itp.)
  • Podstawowa wiedza lub certyfikaty w zakresie lean management lub Six Sigma
  • Analityczny umysł
  • Mile widziana znajomość procesów księgowych i/lub środowiska SAP/Oracle
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość podnoszenia kompetencji