Stanowisko: Analityk Systemów Informatycznych

Data publikacji: 2021-05-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk Systemów Informatycznych

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

Walidacja zgodności wytworzonego rozwiązania z wymaganiami.

Nadzór nad podwykonawcami i zespołem projektowym.

Współpraca z wewnętrznym zespołem IT oraz dostawcami.

Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej.

Projektowanie rozwiązań w istniejących systemach informatycznych.

Analiza wymagań i optymalizacją procesów technicznych.

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole.

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.

Znajomość notacji UML.

Znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect).

Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu lub wytwarzaniu systemów informatycznych (z wykorzystaniem integracji).

Wykształcenie techniczne lub zarządzanie (preferowane kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne).
Praktyczna znajomość projektowania rozwiązań w systemach informatycznych.

Oferujemy:

wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

szkolenia wewnątrzfirmowe

przestrzeń do eksperymentowania

mentoring

firma wspiera projekty open source

czas na rozwój Twoich pomysłów

wsparcie architekta / lidera technicznego

deployment na poziomie zespołu