Stanowisko: Analityk systemowy

Data publikacji: 2019-06-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk systemowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań i rozkład funkcjonalny w granicach architektury oprogramowania,
  • Opracowanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych,
  • Modelowanie zachowań oprogramowania, definicje interfejsów wysokiego poziomu,
  • Planowanie, projektowanie i realizacja przedmiotów w własnym obszarze wiedzy eksperckiej,
  • Współpraca z Kierownikami projektów, Architektami i Analitykami Biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania,
  • Współpraca z Partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wytwarzania oprogramowania,
  • Śledzenie i raportowanie postępów w rozwoju działań,
  • Przyczynianie się do analizy ryzyka i monitorowania zagrożeń na własnym obszarze wiedzy eksperckiej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe,
  • Doświadczenie na stanowisku podobnym lub programistycznym,
  • Znajomość aplikacji Enterprise Architect (mile widziane),
  • Umiejętność trafnego wyciągania wniosków oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio – zaawansowanym (B1-B2).

Oferujemy:

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B,
  • Zwinne zarządzanie projektami (Scrum),
  • Intensywny rozwój zawodowy, dostęp do nowych technologii,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe: pakiet medyczny, rekreacyjny, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, siłownię pracowniczą, owocowe czwartki, służbowe rowery,
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników,
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach,
  • Programy wolontariatu pracowniczego,
  • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach, hackathonach i szkoleniach,
  • Relax room (piłkarzyki, PlayStation, gry planszowe, fotel do masażu, rowerki stacjonarne i in.).