Stanowisko: Android Developer – 100% praca zdalna

Data publikacji: 2021-02-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Android Developer – 100% praca zdalna

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Lublin

Zakres obowiązków:

  • Praca nad zadaniami na platformie Android, rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności (praca przy jednym projekcie),
  • Utrzymanie/błędy,
  • Przegląd kodu,
  • testy funkcjonalne, jednostkowe,
  • Udział w spotkaniach, konferencjach z zespołem,

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Kotlin, Java,
  • Min. 3  lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android
  • Dobra znajomość bibliotek Dagger2, RxJava2, Retrofit,
  • Znajomość wzorca MVVM,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość Gradle.

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowym projekcie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne,
  • Bardzo wygodną lokalizację biura lub pracę 100% zdalną,
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku, brak dress-code’u