Stanowisko: Architekt Krajobrazu – LIDER

Data publikacji: 2018-11-27

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Architekt Krajobrazu – LIDER

Miejsce pracy: małopolskie, śląskie

Zakres obowiązków:

– opracowywanie projektów zagospodarowania terenów zielonych;

– koordynacja projektów;

– opracowywanie kosztorysów;

– zarządzenie zespołem ponad 30 osobowym;

– współpraca z Zarządem spółki.

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku;

– doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie;

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

– wykształcenie wyższe techniczne z zakresu – ogrodnictwa, architektury krajobrazu, leśnictwa, ochrony środowiska lub pokrewne;

– język angielski na poziomie B2.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP,

– możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– realny wpływ na rozwój zarządzanej jednostki,

– pakiety szkoleń,

– udział w wydarzeniach branżowych,

– prywatny pakiet opieki medycznej,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczania grupowego.