Stanowisko: Asystent ds. eksportu

Data publikacji: 2020-01-02

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. eksportu

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca z klientami zagranicznymi (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • sporządzanie ofert  handlowych
  • obsługa zamówień i zleceń
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej
  • sporządzanie raportów i analiz

Wymagania:

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • zdolności analityczne
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym zespole
  • dobre warunki finansowe
  • karta Multisport
  • opieka medyczna