Stanowisko: Asystent(-ka) Analityka Biznesowego

Data publikacji: 2019-08-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent(-ka) Analityka Biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów i analiz;
  • wsparcie w procesie podejmowania decyzji biznesowych;
  • wsparcie w tworzeniu narzędzi usprawniających prace Działu Sprzedaży i marketingu;
  • koordynacja zamówień z centrali;
  • wsparcie w procesie ustalania oferty.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie. B2;
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • dokładność;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pozytywną atmosferę pracy w zespole;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy 9-17).