Stanowisko: Asystent/-ka ds. administracyjnych

Data publikacji: 2019-02-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr  7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/-ka ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Sady

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu;
  • rozliczanie stanów magazynowych;
  • wydawanie dokumentów przewozowych;
  • archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • min. średnie wykształcenie;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • prace pełną wyzwań;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • pakiet benefitów pozapłacowych.