Stanowisko: Asystent w dziale marketingu

Data publikacji: 2019-08-30

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i wdrażanie aktywności promocyjnych i długoterminowych programów motywacyjnych (akcje typu B2B i B2C) w Polsce i kilku krajach europejskich;
  • Przygotowywanie materiałów POS i gadżetów oraz zarządzanie ich stanem magazynowym;
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla klientów;
  • Wsparcie w organizacji konferencji sprzedażowych i eventów;
  • Współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży sloggi w zakresie identyfikowania potrzeb wsparcia sprzedaży u klientów rynku tradycyjnego;
  • Współpraca z agencjami BTL i dostawcami;
  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych.

Wymagania:

  • Status studenta (IV-V rok) lub absolwenta kierunków: marketing, ekonomia, zarządzanie lub pokrewnych;
  • Umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy i terminowość;
  • Znajomość programów Microsoft Office, szczególnie Excel i Power Point;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Posiadanie inicjatywy i otwartość na nowe wyzwania;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w tym obszarze;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Płatny staż na okres 6 miesięcy;
  • Ewaluacja kompetencji w cyklu trzymiesięcznym;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pozytywną atmosferę pracy w zespole.