Stanowisko: Asystent w dziale marketingu

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale marketingu

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów marketingowych związanych z działalnością firmy;
  • bezpośrednia współpraca z blogerami i influencerami;
  • koordynowanie pracy w social mediach;
  • wsparcie zespołu przy organizacji wydarzeń.

Wymagania:

  • kreatywność i inicjatywa własna;
  • chęć zdobycia doświadczenia w marketingu;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • otwartość i pozytywne nastawienie;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pozytywną atmosferę pracy w zespole.