Stanowisko: Asystent w dziale Social Media – praca zdalna

Data publikacji: 2020-03-25

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale Social Media – praca zdalna

Miejsce pracy: Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i planowanie oraz realizacja kampanii marketingowych,
  • Wspomaganie zarządzenia analityką internetową firmy,
  • Wspomaganie zmianami i wdrożeniami w zakresie design, grafiki, usability strony, a także eksperymentami Google Optimizer,
  • Kontaktowanie się z klientami poprzez media,
  • Wspomaganie email marketingu,
  • Zarządzanie stronami firmowymi na Social Media (Youtube, Facebook, Instagram),
  • Zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowymi firmy, np. na Facebook, Google Ads,
  • Kontakt z zewnętrznymi wykonawcami, agencjami reklamowymi itp.

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego: Google Analytics, Facebook, Youtube, Instagram, blogi, maile marketingowe, narzędzia do grafiki komputerowej,
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziany,
  • Znajomość specyfiki mediów społecznościowych,
  • Analityczny i krytyczny sposób myślenia,
  • Umiejętność zorganizowania pracy własnej,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Umowę o pracę (praca zdalna),
  • Szkolenia z zakresu marketingu internetowego,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.