Stanowisko: Asystent Zarządu

Data publikacji: 2019-05-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Zarządu

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zadania na stanowisku:

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie;
  • Wsparcie Zarządu w organizacji spotkań i kalendarza;
  • Wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach;
  • Obsługa kancelarii;
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.