Stanowisko: Asystent/-ka w dziale marketingu

Data publikacji: 2019-03-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/-ka w dziale marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych związanych z działalnością firmy,
  • Bezpośrednia współpraca z blogerami i influencerami,
  • Koordynowanie pracy w socjal mediach,
  • Wsparcie przy wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Kreatywność i inicjatywa własnej,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w marketingu,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Otwartość i pozytywne nastawienia,
  • Znajomość języka angielskiego min. B1,
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze marketingu,
  • Mile widziani studenci lub absolwenci kierunków związanych marketingiem, ekonomią czy zarządzaniem.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pozytywną atmosferę pracy w zespole,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy 8-16).