Stanowisko: Asystent/ka Prezesa

Data publikacji: 2019-09-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Prezesa

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie prezesa w codziennej pracy
  • Organizacja i prowadzenie terminarza spotkań
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Reprezentowanie Prezesa na zewnątrz i wewnątrz firmy
  • Przygotowywanie zleconej dokumentacji i prezentacji
  • Organizowanie wyjazdów służbowych
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur, współpraca z działem finansów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku asystenckim
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z prawem, HR lub administracją
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów i działania pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia zawodowe i stanowiskowe
  • Pakiet benefitów