Stanowisko: Asystentka w Biurze Zarządu

Data publikacji: 2019-03-06

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa służbowych maili w języku niemieckim
  • Koordynacja prac Managerów
  • Rozliczenia kasowe
  • Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wystawianie Faktur
  • Obsługa dokumentacji związanej z budowami na terenie Niemiec i Polski
  • Przygotowanie dokumentów księgowych dla biura zewnętrznego
  • Inne prace związane z koordynacją biura

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1
  • Wielozadaniowość
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów
  • Stałe godziny pracy