Stanowisko: Asystentka w Biurze Zarządu

Data publikacji: 2019-02-01

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka w Biurze Zarządu

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Prezesa Zarządu w realizacji różnorodnych zadań wynikających z pełnionej funkcji,
  • zarządzanie kalendarzem Prezesa Zarządu: organizacja podróży i spotkań służbowych,
  • organizowanie spotkań Zarządu: przygotowywanie agendy, prezentacji Power Point oraz notatek podsumowujących,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, poprzez priorytetyzację informacji oraz dokumentów,
  • zapewnienie przepływu i zarządzanie informacją pomiędzy Zarządem, a innymi działami w firmie, w tym: egzekwowanie na polecenie Prezesa Zarządu informacji na temat statusów zadań wykonywanych przez pracowników,
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Prezesa Zarządu,
  • tłumaczenie dokumentów oraz maili (ang)
  • administrowanie istniejącymi nieruchomościami oraz nowymi projektami remontowymi i adaptacyjnymi,
  • zarządzanie flotą samochodów służbowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: zarządzanie, ekonomia, administracja),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doskonała znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne – umiejętność analizowania danych oraz wyciągania wniosków,
  • doskonała organizacja pracy, znajomość zasad planowania,
  • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, asertywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, będącej liderem w innowacyjnej branży,
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pełną wyzwań pracę w zespole zgranych, dynamicznych osób
  • pakiet usług medycznych, kartę sportową oraz jogę w firmie