Stanowisko: Asystent/ka Zarządu

Data publikacji: 2018-07-10

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta jednego z największych koordynatorów powierzchni handlowych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Gdynia

Do Twoich zadań należeć będzie:

Profesjonalne zarządzanie pracą biura, organizacja obiegiem korespondencji, prowadzenie ewidencji faktur. Przygotowywanie raportów dotyczących analizy efektywności projektów na potrzeby Zarządu oraz prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań. Będą to także zadania związane z administrowaniem nieruchomościami takie jak ewidencja urządzeń czy weryfikacja ważności oraz administrowanie danymi osobowymi. Wsparcie w obszarze controllingu spółek.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomości języka angielskiego i prawo jazdy kat. B. Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Co oferujemy?

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą. Realne możliwości rozwoju w obszarze zarządzania nieruchomościami lub projektami. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 przy atrakcyjnym wynagrodzeniu zależnym od doświadczenia oraz dodatkowe benefity po okresie próbnym takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Fit Sport.