Stanowisko: Asystent/ka Zarządu

Data publikacji: 2019-05-16

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji w firmie
  • obsługa korespondencji
  • przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji Prezesowi Zarządu
  • koordynowanie współpracy Prezesa Zarządu z poszczególnymi działami firmy i ich pracownikami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • gotowość do podróży służbowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • pakiet benefitów
  • ciekawą pracę pełną wyzwań